PozyczajKase.PL

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


https://pozyczajkase.produktyfinansowe.pl


Żyjesz intensywnie. Rozwijasz się. Doświadczasz, odkrywasz, działasz.

mBank Intensive rozumie Cię i wspiera na każdym kroku w świecie finansów.

Wybierz finanse w Twoim stylu.

Chcesz usprawnić swoje finanse?

Wybierz mKonto Intensive. Nie pobieramy opłat za przelewy, wpłaty i wypłaty gotówki czy kartę do konta. Zyskasz priorytetową obsługę oraz dostęp do unikalnej oferty. Jeśli co miesiąc na Twoje konto wpływa min. 7 tys. PLN lub posiadasz aktywa min. 100 tys. PLN – jego prowadzenie jest darmowe.

  •  

Szukasz najlepszego kursu wymiany waluty?

Zamiast tracić czas - spakuj kartę Visa Świat Intensive i płać po kursach jak w kantorach online. Bez prowizji. W 150 walutach.

  •  

Czy chcesz aby codzienne zakupy się opłacały?

Płać na co dzień kartą kredytową World MasterCard Intensive (RRSO 10,47%) i zbieraj punkty, które wymienisz na bilety lotnicze, nocleg czy wynajem samochodu lub inne nagrody, np. vouchery do markowych sklepów, bilety do kina czy niezapomniane przeżycia.

  •  


Szybko chcesz skonsultować ważną dla Ciebie sprawę finansową?


Oszczędzamy Twój czas. Zapewniamy Ci priorytetową obsługę na mLinii. Zadzwoń do nas. Z konsultantem połączysz się w niecałą minutę - tak jak 98% klientów mBank Intensive.

  •  

Co robisz, kiedy nie możesz zapłacić kartą?

Wypłacasz gotówkę z najbliższego bankomatu. Bezpłatnie. Na całym świecie.

  •  

 

Poznaj wiele innych korzyści mBank Intensive

Pilna faktura, zapomniany przelew?

Teraz to nie problem. Wyślij przelew ekspresowy, a pieniądze dotrą do odbiorcy w ciągu 15 minut. Bezpłatnie – trzy razy w miesiącu.

Concierge do usług

Nasi specjaliści Concierge są do Twojej dyspozycji 24/7. Pomogą zaoszczędzić Ci czas: zajmą się organizacją Twoich codziennych spraw, a nawet... zadań specjalnych!

Tańsze ubezpieczenie samochodowe

Planujesz ubezpieczyć swoje auto? Skorzystaj z ponad 20% zniżki na nowy pakiet OC/AC.

Dokumenty na życzenie w 24h bez opłat

Zamówione przez Ciebie dokumenty przygotujemy od ręki. Możesz złożyć dyspozycje online i pobrać dokumenty w wersji elektronicznej lub odebrać je w placówce.

Sprawdź opłaty standardowe i promocyjne

 

Produkt

Standardowa opłata

mKonto Intensive

Opłata miesięczna za prowadzenie

0 zł/ 49,50 zł

Warunki zwolnienia z opłaty

Wpływ min. 7000 zł miesięcznie lub łączna kwota depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku w wysokości minimum 100 000 zł.

Karta debetowa wielowalutowa

Visa Świat Intensive

Opłata miesięczna za kartę

10 zł

Karta kredytowa World Mastercard Intensive

 

 

Opłata za wydanie karty

50 zł

Opłata roczna

0zł/ 400 zł

Warunki zwolnienia z opłaty rocznej

Opłata nie będzie pobrana jeśli wartość transakcji bezgotówkowych za ostatnie 12 miesięcy wyniesie min. 30 000 zł

 

Koszty kredytu: 

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla karty kredytowej mBanku World MasterCard Intensive wydanej w ramach Promocji „Karta bez opłat”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu (RRSO) wynosi 10,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 26 900,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 28 855,45 zł oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 955,45 zł (w tym opłata za wydanie karty 0 zł, odsetki 1 955,45 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.05.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 0 zł przy wpływie min. 7000 zł miesięcznie lub łączna kwota depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku wynosi minimum 100 000 zł. W przypadku niespełnienia tych warunków opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 49,50 zł miesięcznie. 

Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości transakcji. 

Opłata interchange dla kart kredytowych mBanku wynosi 0,3 % wartości transakcji. 

Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kartą kredytową znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie Programu Priceless Specials dostępnych powyżej. 

Promocja „Karta bez opłat” trwa od 21.06.2018 r. do 21.06.2019 r. Do Promocji może przystąpić osoba, która w okresie trwania Promocji złożyła wniosek o wydanie karty kredytowej mBanku World MasterCard Intensive, przystąpiła do Promocji poprzez zaznaczenie na wniosku wskazanego tam oświadczenia i zawarła z Bankiem Umowę o korzystanie z karty kredytowej World MasterCard Intensive. Uczestnikom Promocji, którzy spełnią wszystkie powyższe warunki Bank wyda Kartę bez opłaty za jej wydanie. Uczestnikom Promocji, którzy złożą wniosek o kartę kredytową World MasterCard Intensive do dnia 21.09.2018 r. i którzy w dniu składania wniosku nie posiadają karty kredytowej w Banku, Bank wyda kartę kredytową World MasterCard Intensive bez pierwszej opłaty rocznej pobieranej po zakończeniu pierwszego roku użytkowania ww. karty. Uczestnikom Promocji, którzy spełnią wszystkie ww. warunki i wraz z kartą kredytową World MasterCard Intensive złożą wniosek o otwarcie Rachunku Bank otworzy Rachunek bez miesięcznej opłaty za jego prowadzenie przez okres 6 pierwszych miesięcy, liczonych od dnia otwarcia Rachunku. 

Promocja „Nagradzamy każdą transakcję” trwa od 21.06.2018 r. do 21.06.2019 r. Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych, głównych oraz dodatkowych, World MasterCard Intensive wydanych przez Bank (zwanych dalej Uczestnikami Promocji), którzy przystąpili do Programu Priceless Specials. Warunkiem uzyskania 4000 punktów jest dokonanie i rozliczenie w okresie trwania Promocji pierwszej transakcji bezgotówkowej kartą World MasterCard Intensive. Punkty naliczane są jednorazowo kolejnego dnia po dokonaniu i rozliczeniu pierwszej transakcji Kartą. Punkty nie zostaną naliczone w przypadku wydania nowej Karty World MasterCard w miejsce Karty zastrzeżonej, duplikatu czy wznowienia Karty. W przypadku anulowania lub zwrotu transakcji bezgotówkowej, gdy została naliczona liczba punktów Bank w kolejnych miesiącach dokona weryfikacji i odejmie liczbę punktów odpowiadającą anulowanym lub zwróconym transakcjom. 

Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową oraz za konto, znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, dostępnych powyżej.